OGŁOSZENIA Wisła

Email lub login :
Rejestracja
Hasło :
Zapomniałem hasłoDziś jest: Poniedziałek, 14 Październik 2019 r. |

Wieczór z magią i humorem w Wiśle


OGŁOSZENIE :

CENA : 35 zł
STAN : Nowy
OPERACJA : Sprzedam
DATA DODANIA : 2012-08-12 12:54:07
Wyświetleń : 1941
Ogłoszenie : Wisła

DODAŁ OGŁOSZENIE

DODAŁ : puh-intia
FIRMA : PUH Intia
MIEJSCOWOŚĆ : Miedźna
TELEFON : 784973637
Niezwykły spektakl przygotowany w oparciu o najnowsze osiągnięcia współczesnej sztuki iluzji oraz techniki. Podczas takiego niezwykłego spotkania, dzięki efektom magicznym, świetlnym dźwiękowym czy pirotechnicznym możecie Państwo spodziewać się wielkich wrażeń oraz pełnego profesjonalizmu najpopularniejszego polskiego iluzjonisty i jego ekipy tworzącej widowisko na najwyższym światowym poziomie.

 ORIGAMI – Iluzjonista rozkłada ścianki małego sześcianu, tworząc w ten sposób dużą bryłę. Asystentka wchodzi do jej wnętrza, a Maciej Pol na powrót składa boki sześcianu, uzyskując jego początkowy niewielki rozmiar. Dopełnieniem magicznego widowiska są trzy miecze, które artysta wbija w sześcian, aby po chwili je usunąć. Po ponownym rozłożeniu boków i otwarciu skrzyni, oczom widzów ukazuje się cała asystentka w nowej kreacji.

 PRZECIĘCIE OSOBY – Wyjątkowy trick, wykorzystujący najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Asystentka iluzjonisty kładzie się na ławie, a jej ciało zostaje przykryte dwoma przezroczystymi, przylegającymi do siebie futerałami, z których końców wystają – głowa kobiety oraz stopy. Przy pełnym oświetleniu artysta przecina asystentkę metalowymi płytami, a ława dzieli się na dwie części. Uśmiechnięta twarz dziewczyny wraz z połową ciała zostaje oddzielona od reszty. Następnie iluzjonista łączy obie części ławy, zdejmuje futerały
 i odsłania nienaruszoną asystentkę.

 ZEGARY – Etiuda w klasycznym stylu. Maciej Pol wyczarowuje różnego rodzaju zegary, przy niepowtarzalnym akompaniamencie muzycznym. Jedne dźwięczą, inne unoszą się w powietrzu. Jest ich coraz więcej, a w finale pojawiają się dwa olbrzymich rozmiarów. Pokaz nagrodzono na wielu międzynarodowych festiwalach sztuki iluzji.

 ŚNIEŻNA ZAMIEĆ – Maciej Pol snuje poetycką opowieść o dalekich krajach, których mieszkańcy nie znają śniegu. Aż tu nagle pewnego dnia… Iluzjonista składa dłonie i w tej samej chwili strzela w górę pióropusz śnieżnych płatków. Białe gwiazdki wirują w szalonym tempie, tworząc prawdziwą śnieżną zamieć.

 INTERAKCJE Z PUBLICZNOŚCIĄ – W czasie spektaklu Maciej Pol zaprasza na scenę osoby z widowni , wspólnie z nimi wykonuje mniejsze tricki, których zabawne zakończenia integrują gości, dostarczając niezapomnianych wrażeń.

 Humor tego wieczoru zapewni drugi uczestnik imprezy, jeden z wiodących polskich kabaretów, kabaret DNO z Dąbrowy Górniczej.

Miejsce imprezy - Hotel Gołębiewski w Wiśle, 23 sierpnia, godz 19.00, cena biletu 35 zł ( dorośli, dzieci )
Bilet można kupić bezpośrednio u organizatora, pisząc na adres :
Zamówienia biletów do dnia 17.08

Odpowiedz na ogłoszenie
FIRMA : PUH Intia

MIEJSCOWOŚĆ : Miedźna
TELEFON : 784973637

Zapytanie dotyczy :
Wieczór z magią i humorem w Wiśle

Zapytanie ze strony internetowej :
http://wisla.cityme.pl


Podaj swój email :
Napisz zapytanie :
Wpisz drugą, siódmą i ósmą cyfrę :
3399323099479293